Westlife znovu něco o nich a není to naposled!

24. února 2008 v 23:24 | K.@L. |  1.týden Westlife
Původně jich bylo pět a patřili ke špičkám britské popové scény. Když se od nich odpojil Brian McFadden, hrozilo, že to kluci bez něj nezvládnou. Ale podařilo se jim přesvědčit fanynky, že i ve čtyřech jsou dost silní na to, aby si získali jejich přízeň a podporu. A to se jim potvrdilo jak s poslední novinkou Face To Face, tak i s valentýnským The Love Album plným zamilovaných balad. Čím si kluci svůj úspěch vysvětlují?
3 roky čekání se vyplatily
Poslední řadovou desku Turnaround vydali na konci roku 2003. Z ní pochází například slavná balada Mandy. Přesně o rok později se rozhodli experimentovat a po vzoru Robbieho Williamse vydali swingovou nahrávku Allow Us To Be Frank. Album však nesplnilo očekávání a bylo jasné, že to další musí překonat všechno, co se jim do té doby podařilo, jinak nemají šanci udržet se na vrcholu. I proto si dali s jeho přípravou tolik práce. Chtěli mít jistotu, že neponechali nic náhodě a že všechno bude přesně tak, jak má být. Výsledkem je na konci minulého roku vydaná novinka Face To Face, s níž jsou kluci očividně spokojeni. "Tohle album podle mě dokazuje, že se nám podařil návrat ve velkém stylu. Podařilo se nám dát dohromady nejlepší písničky, které jsme kdy měli. Ani nevím, jestli by to šlo udělat ještě nějak lépe," chválí své Westlife Shane. "Když jsme vydali desku Turnaround, mysleli jsme si, že je to naše nejlepší deska. Ale musím říct, že Face To Face je ještě lepší!" neskrývá nadšení ani Nicky. Na otázku, čím si vysvětlují, že se jim nové album tak povedlo, odpovídají všichni shodně.
"Pomohla nám pauza."
Že výsledek každé práce vždycky závisí na tom, jak se člověk připraví, jak se cítí a jak moc mu na tom záleží, kluci jednohlasně potvrzují: "Dát si po swingové desce pauzu, odpočinout si, uvolnit se a odreagovat, bylo asi to nejlepší, co jsme pro kapelu mohli udělat." "Například já jsem se snažil co nejvíc sportovat. Jednak jsem si chtěl vypracovat kondičku a taky při sportu člověk přijde rychle na jiné myšlenky," říká Nicky. "Díky pauze jsme se pak ve studiu sešli plní energie a elánu, s chutí nazpívat nejlepší písničky naší kariéry," přidal se Mark. A způsob, jakým se jim comeback povedl, nemá obdoby. Zastínili dokonce takové hvězdy, jako jsou Oasis, U2 či The Beatles. "Jsme nejšťastnější kapelou na světě. Jsme rádi, že ani během té pauzy na nás fanynky nezanevřely a pochopily, že když se člověk něčemu věnuje tak dlouho a tak intenzivně, že jednou za čas prostě potřebuje na chvíli zastavit a dobít energii," doplnil Nicky. "To je pravda. A na nás bylo, abychom dokázali, že stále máme co říct, že jsme schopni přijít s něčím novým. To je vůbec to nejtěžší pro každého interpreta - stále na sobě pracovat tak, aby se hudebně zdokonaloval a každá další deska aby byla lepší, zajímavější než ta předchozí," přidal se Shane, který se nedávno stal otcem. Není však jediným z kapely, kdo prozradil perličku ze soukromí.
Kdo z Westlife je na kluky?
I když Westlife patří spolu s Take That k momentální britské popové špičce a fanynky po nich doslova šílí, ne každý z kluků by jejich sympatie mohl opětovat. Už nějakou dobu se spekuluje o tom, že ne celá čtveřice je na tom se sexuální orientací stejně. A nedávno konečně vyšlo najevo, jak to ve skutečnosti tedy je. Postaral se o to sám Mark Feehily, který veřejně oznámil, že je gay. "Chci, aby lidi a hlavně naše fanynky věděly o mé sexuální orientaci - mají na to právo. Jsem gay a jsem na to hrdý," prohlásil. "Už nechci nic skrývat a myslím, že teď je nejlepší čas říct, jak to opravdu je, spekulací a pomluv už bylo dost." Přiznal zároveň dlouholetý poměr s přítelem Kevinem McDaidem. Původní obavy managementu kapely o odlivu fanynek se nenaplnily. I když Markovo přiznání přišlo ještě před vydáním desky Face To Face, na úspěch to nemělo žádný špatný vliv. Naopak ohlasy fanynek byly tak pozitivní, že se kluci zavřeli znovu do studia a neplánovaně, speciálně kvůli svátku Valentýna vydali kompilaci slavných zamilovaných balad upravených do "westlife stylu" - The Love Album. První singl The Rose opět potvrdil, že když se opravdu chce, tak to jde. Protože klukům zajistil další čas strávený na špici hitparád.
To nejlepší o Westlife:
Kian:
Narozen: 29. 4. 1980 (Býk)
Nikdy bych nevěřil, že by Westlife mohli: Vydat 12 singlů, které se dostanou na první místo v hitparádách.
Můj nejlepší moment v kariéře Westlife: Natáčení videoklipu k písni If I Let You Go (natáčelo se na Tenerife)
Moje nejoblíbenější píseň Westlife: What Makes a Man
Moje nejoblíbenější video Westlife: Fool Again
Co o mně ostatní členové Westlife říkají: Jsem velmi tvrdohlavý!
Když nemám žádné povinnosti: Nejraději trávím čas na surfu, to je jasný! ?
Moje heslo: Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě.
Shane:
Narozen: 5. 7. 1979 (Rak)
Nikdy bych nevěřil, že by Westlife mohli: Být i po sedmi letech stále tak úspěšní.
Můj nejlepší moment v kariéře Westlife: Setkání s papežem
Moje nejoblíbenější píseň Westlife: Flying Without Wings
Moje nejoblíbenější video Westlife: Fool Again
Co o mně ostatní členové Westlife říkají: Že jsem velkorysý a milý kluk!
Když nemám žádné povinnosti: Rád přebaluju svou dcerušku. ?
Moje heslo: Všechno, co se děje, se děje z nějakého důvodu.
Nicky:
Narození: 9. 10. 1978 (Váhy)
Nikdy bych nevěřil, že by Westlife mohli: Koncertovat dva večery po sobě před 80tisícovým publikem.
Můj nejlepší moment v kariéře Westlife: Setkání s papežem a naši tátové vystupující v naší televizní show
Moje nejoblíbenější píseň Westlife: World Of Our Own
Moje nejoblíbenější video Westlife: World Of Our Own (americká verze)
Co o mně ostatní členové Westlife říkají: Že trávím nejvíce času ve sprše a v koupelně.
Když nemám žádné povinnosti: Chci být co nejvíc se svou ženou a chodit na procházky s našimi pejsky.
Moje heslo: Směj se, užívej života, žij každý den tak, jako by byl poslední.
Mark:
Narození: 28. 5. 1980 (Blíženec)
Nikdy bych nevěřil, že by Westlife mohli: Třikrát po sobě vyhrát cenu za nahrávku roku!
Můj nejlepší moment v kariéře Westlife: Setkání s papežem
Moje nejoblíbenější píseň Westlife: Can´t Lose What You Never Had
Moje nejoblíbenější video Westlife: World Of Our Own (americká verze)
Co o mně ostatní členové Westlife říkají: Obvykle říkají - kde je zase ten Mark?! ?
Když nemám žádné povinnosti: Skládám a píšu nové písničky.
Moje heslo:Vstávej a dýchej!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama