1.týden Westlife

Trochu o členech Westlife

24. února 2008 v 23:24 | K.@L.
Westlife je populární irská skupina, s pěti členy: Nicky Byrne, Shane Filan, Mark Feehily, Kian Egan a Bryan McFadden.
Když začínali zpívat bylo jich 6 a jmenovali se "IOU" a později "Westside" . Po schválení RCA Records se přejmenovali na Westlife, protože v USA už nějaká jiná skupina používala název Westside (a musím uznat, že Westlife zní líp…:-)).
Kian
Pochází z velké rodiny kousek od Slingo (západní pobřeží Irska). Jeho otec pracuje pro ESB a matka v domácnosti.
Shane
Vyrůstal v Slingu a bydlel nad kavárnou Carlton Cafe. Myslel si, že Slingo je dobré místo pro vyrůstání. Je nejmladší z rodiny. Rád hraje ragby a miluje Elvise a Michaela Jacksona. Učil se tancovat z jeho videa.
Bryan
Jeho matka byla učitelka a otec vedoucí prodeje. Bydlel v Dublinu a nikdy nepomyslel, žeby se mohl stát popstar. Vždycky chtěl být hercem. V šestnácti chtěl tancovat v hip hopu.
Nicky
Vyrůstal v Baldoyle. Na pláž mohl jít kdy chtěl, protože byla deset minut chůze. Fotbal hrál od doby, kdy byl malý a proto ho má tak rád. Jeho otec byl brankář Dublinu. Nicky je fanoušek MANCHESTER UNITED.
Mark
On a jeho rodina bydleli mimo Slingo. Je nejstarším klukem v rodině. Když byl malý tak měl problémy se spaním a tak jeho máma pustila rádio a od té doby usínal vždy s rádiem.
Datum založení: 1998
Členové: Shane Filan(zpěv), Nicky Byrne(zpěv), Kian Egan(zpěv), Mark Feehily(zpěv):-D
O skupině:Westlife Je irská chlapecká skupina, která vznikla v roce 1998. Skupina je neuvěřitelně populární v Irsku a Velké Britanii, ale taky se ji velmi dobře daří v Africe, Australii, Asii a ve zbytku Evropy.
Skupina dosáhla 13 UK number one singlů v období od roku 1999 až 2005, což jim přineslo čtvrté miísto v historii UK chartu, za Elvisem Presleym,The Beatles a Cliffem Richardem. Westlife jsou také jediná skupina v historii UK chartu,co vystoupili hned jako novinky na vrchol hitparády s prvními sedmi singly.
Taky jsou jediní hudebníci, kteří vyhráli 'Record Of The Year' v UK čtyřikrát. Westlife prodali okolo 40 milionů alb na celém světě.
Tyto stránky jsou pro fanoušky a pro ty co tuto skupinu znají a pro ty co je zajímá:

Týden na blogu - Westlife

24. února 2008 v 12:30 | Kačk@
Od dnešní 00:00h můžete psát komentáře a vše co vás napadne na skupinu Westlife můžete posílat obrázky a vše možný na adresu tydennablogu@seznam.cz může te si být jistí že vaše obrázky a to co pošlete bude zveřejněno na blogu ale prosím napište mi k tomu vaše celé jméno. Tak už se na vás těším protože celý tento týden vás budu provázet . Ahoj jedna z majitelek blogu Kateřina Jakešová.
 
 

Reklama